Restaurace

místo, odkud se nespěchá

Restaurace

Přesně takové místo jsme pro vás vytvořili v nejstarší budově areálu statku. Z ruin stavení, které v minulosti sloužilo jako obytný dům v kombinaci s maštalí, vyrostla naše restaurace. Rádi vás zde pohostíme.

Vaříme pouze z těch nejkvalitnějších surovin, vše co u nás ochutnáte je vlastní výroby a jídla vám s láskou připravují profesionálové se zkušenostmi z nejrůznějších koutů světa.

Zaměřujeme se na klasickou kuchyni s použitím moderních technologií. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a ve speciálních nabídkách využíváme sezónní suroviny a plodiny.

Příprava pokrmů, domácích limonád a bylinkových čajů z čerstvých surovin nám zabere více času, než byste možná očekávali. Naším záměrem není vás rychle nakrmit a rozloučit se, proto prosíme všechny návštěvníky, aby si na návštěvu u nás udělali více času a vychutnali si jídlo, pití i atmosféru všemi smysly a především v klidu. Jinými slovy nejsme fast food, ale „slow food“!

Restaurace má kapacitu 70 míst + 35 v salonku v patře, který je vhodným prostorem pro vaše soukromé akce, oslavy, firemní prezentace. Letní zahrádka se zastřešenou terasou pojme přibližně 180 lidí.

Znáte jiné místo v Plzni, kde můžete poobědvat či v poklidu popíjet kávu za bekotu nedaleko se pasoucího stáda?

Kontakt

+420 608 770 075