Jezdecký klub

učíme jezdit

Jezdecký klub

Touží vaše dítě po jízdě na koni? u nás máte možnost mu jeho sen splnit. Po pauze jsme znovu otevřeli jezdeckou školu pro děti od 6 let a zároveň budeme i vozit ty nejmenší.

Jezdecký klub

Všichni školáci mohou navštěvovat náš jezdecký kroužek.

Kroužek je určen výhradně pro začátečníky, kteří se u nás naučí držet rovnováhu na koňském hřbetu a postupně se vypracují v samostatné jezdce.

Děti si koně samy připraví na výuku a naučí se tak zároveň péči o koně. Kůň totiž není jen na ježdění!

Každému z dětí se věnuje individuálně náš lektor v prostorách areálu a pro zkušenější jsou součástí i vyjížďky s vodičem po okolí.

Ustájení koní

Majitelům koní nabízíme ustájení 24/7 či pronájem prostorných boxů s napaječkou. Máme 4 různé varianty boxů. Boxy v maštali, ve stodole, boxy venkovní, či venkovní s paddockem. Všichni koně chodí přes den do rozlehlých výběhů – pastvin ve společném stádu. v areálu je písková jízdárna 40 x 20 m, písková kruhovka o průměru 15 m a ve výstavbě je písková jízdárna 40 x 50 m se skokovým materiálem. Pastviny a výběhy pro koně mají celkem 10 hektarů. Majitelé využívají vytápěnou šatnu/sedlovnu a poskytujeme jim zvýhodněné občerstvení u nás v restauraci.

Cena

Pastevní ustájení 5 500 Kč
Box 8 500 Kč

Jezdecký kroužek

1800,-/měsíc

Ježdění jednou týdně, od věku 4 let, horní věková hranice neomezena. Základní jezdecký výcvik společně se seznámením s péčí o koně pod dohledem zkušených lektorů.

každé pondělí až středa

Individuální trénink

700,-/jedna lekce

Pro jedince se sportovními ambicemi nabízíme individuální tréninky. Intenzivní jezdecká příprava nejen na závody, ale i pro zkušené jezdecké nadšence. Lze docházet pravidelně i domlvit trénink jednorázově.

po celý týden

Vyjíždka

650,-/jedna vyjíždka

Nejkrásnější pohled na svět je přeci z konského hřbetu, že? Pojdte s námi objevovat krásu plzenské přírody v sedle našich úžasných koní! Lze docházet pravidelně, či si domluvit vyjíždku jednorázově, vše uzpůsobeno schopnostem jezdce. Vždy doprovod lektora s druhým koněm.

po celý týden

Jízda v sulce

300,-/jednotlivec

S našimi poníky kroužíme po okolí sulkou, a rádi svezeme Vaše malé nadšence, zatímco si budete užívat občerstvení v Restauraci Černá Ovce.

Neděle, 14:00-16:00

Dny pro MŠ a skupinové akce

od 100,-/jednotlivec

Program návštěvy odstartujeme u malých prasátek, která jsou velmi přátelská a děti si je zaručeně oblíbí. Dále si povíme o tom, jak žije farmář a o jaká zvířátka se stará, ukážeme si ovečky, kozy a oslíka, zpestřením budou pávi a krmení ptáků nandu. Následuje vození na koni a zakončení bude na dětském hřišti v zázemí restaurace, kde bude možnost opékat si buřty a krmit králíčka. NUTNÉ OBJENAT TÝDEN PŘEDEM.

po domluvě

Vození pro nejmenší

100,-/10 min

Pro nejmenší nabízíme svezení na poníkovi. Objenání den předem.

po celý týden

Kontakt

Linda

+420 777 891 187