menu

O klubu

Místo odkud se nespěchá

Přesně takové místo jsme pro vás vytvořili v nejstarší budově areálu statku. Z ruin stavení, které v minulosti sloužilo jako obytný dům v kombinaci s maštalí, vyrostl náš klub. Rádi vás zde pohostíme.

Klub

Vaříme pouze z těch nejkvalitnějších surovin, vše co u nás ochutnáte je vlastní výroby a jídla vám s láskou připravují profesionálové se zkušenostmi z nejrůznějších koutů světa.

Zaměřujeme se na klasickou kuchyni s použitím moderních technologií. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a ve speciálních nabídkách využíváme sezónní suroviny a plodiny.

Z našeho stálého jídelního lístku si vyberou i vegetariáni a každý všední den obsahuje naše polední menu jedno vegetariánské jídlo. Většina našich pokrmů je bezlepková, nepoužíváme kořenící směsi ani žádné jiné skryté nosiče pšeničného škrobu.

Příprava pokrmů, domácích limonád a bylinkových čajů z čerstvých surovin nám zabere více času než byste možná očekávali. Naším záměrem není vás rychle nakrmit a rozloučit se, proto prosíme všechny návštěvníky, aby si na návštěvu u nás udělali více času a vychutnali si jídlo, pití i atmosféru všemi smysly a především v klidu. Jinými slovy nejsme fast food, ale „slow food“!

Klub má kapacitu 70 míst + 35 v salonku v patře, který je vhodným prostorem pro vaše soukromé akce, oslavy, firemní prezentace. Letní zahrádka se zastřešenou terasou pojme přibližně 180 lidí.

Znáte jiné místo v Plzni, kde můžete poobědvat či v poklidu popíjet kávu za bekotu nedaleko se pasoucího stáda?

Piva z minipivovarů

Sídlíme v srdci Plzně, ale na klasické plzeňské pivo se u nás nezaměřujeme. Rozhodli jsme se podporovat rozvoj místních a blízkých minipivovarů a právě jejich piva najdete na našem čepu.

Aktuálně nabízíme pivní speciály těchto pivovarů:

Otevírací doba

Čtvrtek 15:00 – 23:00
Pátek 15:00 – 23:00
Sobota 11:00 – 23:00
Neděle 11:00 – 21:00

V restauraci není možné platit kartou.
Děkujeme za pochopení.