menu

O klubu

Místo odkud se nespěchá

Přesně takové místo jsme pro vás vytvořili v nejstarší budově areálu statku. Z ruin stavení, které v minulosti sloužilo jako obytný dům v kombinaci s maštalí, vyrostl náš klub. Rádi vás zde pohostíme.

Klub

Vaříme pouze z těch nejkvalitnějších surovin, vše co u nás ochutnáte je vlastní výroby a jídla vám s láskou připravují profesionálové se zkušenostmi z nejrůznějších koutů světa.

Zaměřujeme se na klasickou kuchyni s použitím moderních technologií. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a ve speciálních nabídkách využíváme sezónní suroviny a plodiny.

Z našeho stálého jídelního lístku si vyberou i vegetariáni a každý všední den obsahuje naše polední menu jedno vegetariánské jídlo. Většina našich pokrmů je bezlepková, nepoužíváme kořenící směsi ani žádné jiné skryté nosiče pšeničného škrobu.

Polední menu podáváme každý všední den mimo svátků od 11 do 15 hodin. Z jídelního lístku můžete vybírat celý víkend, o svátcích a ve všední dny od 15 h do uzavření kuchyně.

Příprava pokrmů, domácích limonád a bylinkových čajů z čerstvých surovin nám zabere více času než byste možná očekávali. Naším záměrem není vás rychle nakrmit a rozloučit se, proto prosíme všechny návštěvníky, aby si na návštěvu u nás udělali více času a vychutnali si jídlo, pití i atmosféru všemi smysly a především v klidu. Jinými slovy nejsme fast food, ale „slow food“!

Klub má kapacitu 70 míst + 35 v salonku v patře, který je vhodným prostorem pro vaše soukromé akce, oslavy, firemní prezentace. Letní zahrádka pojme nyní více než 100 lidí.

Znáte jiné místo v Plzni, kde můžete poobědvat či v poklidu popíjet kávu za bekotu nedaleko se pasoucího stáda?

Piva z minipivovarů

Sídlíme v srdci Plzně, ale na klasické plzeňské pivo se u nás nezaměřujeme. Rozhodli jsme se podporovat rozvoj místních a blízkých minipivovarů a právě jejich piva najdete na našem čepu.

Aktuálně nabízíme pivní speciály těchto pivovarů:

Otevírací doba

Pondělí – čtvrtek 11:00 – 23:00
Pátek a sobota 11:00 – 00:00
Neděle 11:00 – 22:00